Dodaj stronę do Toplista Fotopasja

Regulamin
 1. Zabronione jest dodawanie do toplisty stron erotycznych.
 2. Jedyną dozwoloną metodą zdobywania punktów w topliście jest umieszczenie jej buttona na dodanej stronie (lub jej podstronach).
 3. Niedozwolone jest umieszczanie toplisty w ramkach i stosowanie jakichkolwiek skryptów nabijających punkty.
 4. Okno z rankingiem, które otwiera się po zagłosowaniu musi być widoczne; nie może być zmniejszone, zminimalizowane ani zmodyfikowane przez kod strony w żaden sposób.
 5. Zawartość strony musi być zgodna z podanym tytułem i opisem.
 6. Strona musi być związana z tematyką toplisty.
 7. Dodawana strona trafia do poczekalni - o dodaniu jej do toplisty decyduje administrator po uprzednim jej zweryfikowaniu.
 8. Twoja strona zostanie dodana o ile poprawnie się wyświetla, nie jest w budowie oraz nie zawiera treści pornograficznych ani innych zabronionych przez prawo. Jeśli usuniesz baner (link) toplisty z Twojej strony, automatycznieTwoja strona zostanie usunięta z toplisty.
 9. Toplista pokazuje 100 kolejnych pozycji - bannery są wyświetlane dla pierwszych 50 pozycji.
 10. Strony bez buttona (linka) zwrotnego Toplisty Fotopasja będą z niej usunięte. Pamiętaj aby button (link) Toplisty Fotopasja był zawsze widoczny, nie musi być on umieszczony na stronie głównej.
 11. Maksymalny i preferowany rozmiar banera dodawanej strony 468x60 pikseli. Jeśli banner strony nie wyświetla się od dłuższego czasu zostanie skasowany - można go dodać powtórnie.
 12. Pozycja strony w rankingu jest zliczana wg unikalnych wejść/wyjść - kliknięcie w button (link) toplisty na danej stronie/topliście - jedno na 12 godzin z danego IP. Restart toplisty co 30 dni.
 13. Pozycja strony w rankingu jest zliczana wg unikalnych wejść/wyjść - kliknięcie w button (link) toplisty na danej stronie/topliście - jedno na 12 godzin z danego IP.
 14. Administrator toplisty zastrzega sobie możliwość zmian w regulaminie po uprzednim poinformowaniu użytkowników toplisty. Nie przestrzeganie regulaminu skutkuje usunięciem strony z rankigu.
 15. Administrator toplisty nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte na dodanych do toplisty stronach.
*URL strony:
*Nazwa strony:
Opis strony:
*e-mail:
URL banera:
Szerokość banera:
Wysokość banera:
*Identyfikator:
*Hasło:
*Potwierdź hasło:
*Kod z obrazka:
kod
*) pola wymagane